U14 divizione – dar vienas nusivylimas

Lietuvos jaunučių lygos U14 divizione dar vieną nesėkmę patyrė „Vilnius Football Academy“ futbolininkai. Gegužės 20 d. Senvagės stadione trenerio Pauliaus Obolevičiaus auklėtiniai 0:1 nusileido Vilniaus FK „Žalgiris“ ekipai.

Šiose rungtynėse vienintelis įvartis į VFA vartus krito 37 min. Visgi, anot P. Obolevičiaus, labiausiai nuvylė ne įvartis, o kai kurių žaidėjų požiūris į rungtynes.

„Varžovas buvo tikrai įveikiamas, bet patyrėme dar vieną pralaimėjimą. Pradžia buvo labai gera, žaidėme lengvai ir užtikrintai. Vienintelė problema – per greitai (ir be jokio pagrindo) patikėjome pergale. Kai kurių žaidėju požiūris ir energija buvo labai prasti. Kai vieni dirba, o kiti – vaikštinėja aikštėje, sunku tikėtis kažko gero. Visiškai nesusitvarkėme futbolininkus, o mes nieko negalėjome padaryti, nors turėjome ir privalėjomė jį sustabdyti. Po praleisto įvarčio vyrukai dar bandė pakreipti rungtynių eigą kita linkme, bet varžovai labai drausmingai gynėsi ir mums pasižymėti neleido“, – konstatavo treneris Paulius.

Per 20 rungtynių 25 taškus surinkusi VFA komanda U14 čempionate užima 8 vietą. Pirmauja 52 taškus turinti BFA ekipa, 44 taškai „Kauno Žalgiris“ FA sąskaitoje, 42 turi Klaipėdos FM.

Kitas rungtynes VFA U14 ekipa žais gegužės 27 d. Fanų stadione su taškai „Kauno Žalgiris“ FA komanda, o čempionatą užbaigs birželio 4 d. vyksiančia dvikova su „Talentų FA – FK Riteriai“ ekipa.