Treniruočių tvarkaraštis

Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija

(Žirmūnų g. 119)

I II III IV V VI

19:00 Salė

19:00 Salė

 

19:00 Salė

2009/2010 Lauko aikštė

10:00 Salė

2014/2015 Paulius

2016/2017 Augustas

2014/2015 Augustas/Karolis B.

2016/2017 Paulius/Ignas K.

 

2014/2015 Augustas

2016/2017 Karolis B./Ignas K.

Augustas/Gytis

2014/2015 Augustas

2016/2017 Gytis

 

Vilniaus Baltupių gimnazija (Didlaukio g. 23) 

I II III IV V VI

 

17:00 Salė

2014/2015 Karolis B./Ignas K.

17:00 Salė

2016/2017 Augustas/Karolis

 

 

11:30 Salė

2016/2017  Karolis B./Ignas K.

         

12:30 Salė

12014/2015 Karolis B./Ignas K.

Fanų stadionas

(Linkmenų g. 8)

  I II III IV V
15:30 – 17:00

2010 B Domantas/Ignas

2010 Elite Tomas/Marius

2009 Augustas/Gytis

2009 Augustas/Gytis

2007/2008 Robertas/Paulius

2010 B Domantas/Ignas

2010 Elite Tomas/Marius

2010 Elite Tomas/Marius

2009 Augustas/Paulius

2007/2008 Robertas/Paulius/Edgaras
17:00 – 18:30     2007/2008 Robertas/Paulius 2007/2008 Robertas/Paulius/Edgaras/Gytis  
18:30 – 20:00   2014 A Domantas   2014 A Domantas/Ignas K.  
           

BFA arena (D. Gerbutavičiaus g. 9A)

I II III IV V VI

18:30

2011 Vytautas

2012 Eivinas

16:00

2010 Elite fizinė
Edgaras/Tomas

2010 B Domantas

17:00

2011 Vytautas

2012 Eivinas

16:00

2010 B Domantas

 

 
           

Vilniaus Minties gimnazija (Erfurto g. 23)

  I II III IV V
 

17:30

2014 B Domantas/Ignas K.

17:00

2015/2016 Eivinas/Ignas B./ Vytautas

17:30

2014 B Domantas/Ignas K.

17:00

2015/2016 Eivinas/Ignas B./ Vytautas

17:30

2014 B Domantas/Ignas K./ Karolis B.

   

18:00

2016/2017 Vytautas/Eivinas/Ignas

 

18:00

2016/2017 Vytautas/Eivinas/Ignas

 
           
           

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija (Architektų g. 166)

  I II III IV V
 

19:00

2013 Ignas B./Karolis

 

19:00

2013 Ignas B./Karolis

 

19:00

2013 Ignas B./Karolis

           
           
           

Vilniaus Ąžuolyno progimnazija (Architektų g. 68)

  I II III IV V
 

 

 

 

 

15:45 

2010 Elite Tomas/Marius

         

17:15

2011/2012 A Eivinas/Vytautas

         

18:45

2011/2012 B Eivinas/Vytautas

           

Atletinio rengimo salė (Daugeliškių g. 32a)

  I II III IV V
 

16:00

2007/2008 Edgaras

 

17:30

2009 Edgaras

 

 

 

17:00

2007/2008 Edgaras

     

 

         

 

           

Gimnastikos centras Judesys (Žemaitės g. 26)

  I II III IV V
 

 

 

 

15:00 2011 – 2014

15:00 2015 – 2017

 

 

    16:00 2011 – 2014

16:00 2015 – 2017

        17:00 2011 – 2014

17:00 2015 – 2017

        18:00 2011-2014 18:00 2015 – 2017