Treniruočių tvarkaraštis

Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija

(Žirmūnų g. 119)

I II III IV V VI

18:30-20:00 2014/2015 Paulius/Agnius

  17:30-18:30 2014/2015 Agnius

18:15-19:45 2014/2015 Agnius/Ignas K.

 

 

18:30-19:30 2016/2017 Augustas

 

17:30-18:30 2016/2017 Augustas

18:15-19:45 2014/2015 L Augustas

   

 

Vilniaus Baltupių gimnazija (Didlaukio g. 23) 

I II III IV V VI

17:30-18:30

2016/2017 Karolis B

2018 Ignas K.

 

17:30-18:30

2016/2017 Karolis B

2018 Ignas K.

 

17:30-19:00

2013/2014 Karolis B

2015 Ignas K.

 

18:30-20:00

2013/2014 Karolis B

2015 Ignas K.

 

18:30-20:00

2013/2014 Karolis B

2015 Ignas K.

 

 

 

Fanų stadionas

(Linkmenų g. 8)

  I II III IV V
15:30 – 17:00

2010 B Domantas

16:00 -17:30 2009 Augustas/Paulius/
Marius

2010 B Domantas

2009 Augustas/Paulius/Gytis

2010 B Domantas

16:00 -17:30 2009 Augustas/Paulius/Gytis

2007/2008
Robertas/Paulius/
Edgaras/Gytis
17:00 – 18:30

2010 Elite
Tomas/Marius

2014 A Domantas

2007/2008 Robertas/Paulius

2014
Domantas/Ugnius

17:30 – 18:30 2017/2018
Nuo balandžio 1 d.

2010 Elite Tomas/Marius

2007/2008 Robertas/Paulius

16:30 – 18:30 2007/2008
Robertas/Paulius/Edgaras

2010 Elite Tomas/Marius

17:30 – 18:30 2017/2018
Nuo balandžio 1 d.

2010 Elite Tomas/Marius

2009 Augustas/Paulius/Gytis

2011/2012 Eivinas/Vytautas/Darius

           
           

BFA arena (D. Gerbutavičiaus g. 9A)

I II III IV V VI

18:30-20:00

2011 Vytautas

2012 Eivinas/Darius

16:00-17:15

2010 Elite fizinė
Edgaras/Tomas

2012/2011 A Eivinas

17:00-18:30

2013 Ignas/Ugnius

16:00-17:15

2010 B Domantas

 

 
           

Vilniaus Joachimo Lelevelio inžinerijos gimnazija
(Minties g. 3)

  I II III IV V
 

 

18:30-19:30

2017/2018 Augustas/Ignas K./Agnius

19:00-20:00

2016/2017/2018 Augustas/Paulius/Agnius/Domantas

 

 

 

 

18:30-20:00

2014/2015 Augustas

 

 

 
 

 

18:30-19:30

2016 Ignas K./Agnius

     
           

Vilniaus Ąžuolyno progimnazija (Architektų g. 68)

  I II III IV V
 

17:30-19:00 2013
Ignas B./Ugnius

17:30-18:30 2016 Ignas B.

17:30-18:30 2017/2018 Vytautas

17:00-18:30 2015
Eivinas/Vytautas/Darius

17:00-18:30 2015 
Eivinas/Vytautas/Ignas B. 

17:00-18:30 2013
Ignas B./Ugnius/Domantas

  19:00-20:30 2014 B
Ignas B./Ugnius
18:30-20:00 2015
Eivinas/Ignas B./Vytautas

18:30-20:00 2011/2012
Eivinas/Vytautas/Darius

18:30-19:30 2016
Ignas B

18:30-19:30 2017/2018
Vytautas/Eivinas

 

18:30-20:00 2014
Domantas/Ignas B./Ugnius

         

 

           

Atletinio rengimo salė (Daugeliškių g. 32a)

  I II III IV V
 

16:00

2007/2008 Edgaras

 

17:30

2009 Edgaras

 

 

 

17:00

2007/2008 Edgaras

     

 

         

 

           

Gimnastikos centras Judesys (Žemaitės g. 26)

  I II III IV V
 

 

 

 

15:00 2011 – 2014

15:00 2015 – 2017

 

 

    16:00 2011 – 2014

16:00 2015 – 2017

        17:00 2011 – 2014

17:00 2015 – 2017

        18:00 2011-2014 18:00 2015 – 2017