VFA paramos kovojančiai Ukrainai renginyje – šeimų futbolas, dovanos ir geros emocijos

Balandžio 9 dieną Fanų stadione Vilnius Football Academy sukvietė savo bendruomenės narius į kovojančiai Ukrainai skirtą renginį.

„Mes dar kartą įsitikinome kokią stiprią ir vieningą bendruomenę buriame aplink akademiją!“, – po renginio konstatavo VFA vadovas Darvydas Šernas.

Iš viso renginyje dalyvavo virš 150 vaikų, trenerių, tėvelių, mamų ir senelių. Net 19 komandų varžėsi Šeimų mažojo futbolo 3×3 turnyre! Po atkaklios kovos pirmą vietą iškovojo lengendinio Vilniaus „Žalgirio“ futbolininko Algio Mackevičiaus vedama Mackevičių komanda. Finale ji įveikė galingai žaidusią Laukinių Šernų ekipą.

„Smagu buvo matyti skirtingų kartų atstovus žaidžiančius futbolą – nuo senelių iki trejų metų vaikučių. Buvo ir ašarų po nesėkmių, ir džiaugsmingų emocijų po pergalių, o svarbiausia – vienybės ir bendrumo jausmas. Man asmeniškai labai didelį įspūdį padarė VFA bendruomenės narių pasiruošimas mugei – sausainiai, pyragai, net rankų darbo žaisliukai. Tiesiog fantastika. Paramos renginio metu visi kartu surinkome 1800 eurų, kuriuos skirsime Blue / Yellow for Ukraine organizacijai. Be to, surinkome ir didelį kiekį futbolo ir sporto reikmenų: batelių, kamuolių, aprangų ir kt. Jie taip pat bus perduoti tiems, kuriems to labiausiai reikia“, – teigė VFA vystymo direktorius Robertas Šuškevič.

VFA vardu nuoširdžiai dėkojame kiekvienam dalyviui ir bendruomenės nariui, kurie buvo renginyje ir prisidėjo prie iniciatyvos!

Atskira padėka mūsų parneriams:
Icy Shakers
barmenai – už gaivius nealkoholinius kokteilius ir puikią nuotaiką viso renginio metu;
Nike – už marškinėlius #StopWar, kuriais sustiprinome transliuojamą žinutę. Taip pat Nike prisidėjo prie mugės ir konkursų prizų, kurių buvo išties labai daug!;
Zoopark Vilnius – už dvigubus kvietimus, kuriuos įteikėme dalyviams po teisingų atsakymų į įvairius klausimus;
Fanų stadionas – už puikią infrastruktūrą ir pagalbą;
PERI PERI restas – už apdovanojimus Šeimų turnyro nugalėtojams;
Vaflių namai – už dovanų kuponus Šeimų turnyro dalyviams;
Vittel, Gubernija Brewery Duonos gira, Rauch sultys – už prisidėjimą ir gėrimus, kuriais vaišinosi dalyviai viso renginio metu;
VŠĮ Panerio stadionas – už atminimo medalius kiekvienam Šeimų turnyro dalyviui.

Linkime nelikti abejingiems sunkiose situacijose, palaikyti vieniems kitus, priešintis agresijai, skleisti taiką ir ugdyti teisingas vertybes ir savybes kiekvienoje šeimoje, bei visoje bendruomenėje!

Pažadame, kad kitą kartą bus dar geriau, o kitų kartų bus dar ne vienas, nes #VisadaGaliGeriau!