Akademija

„Vilnius Football Academy“ veiklą pradėjo 2020 m. birželį. Naujosios futbolo mokyklos steigėjais tapo žinomas Lietuvos futbolininkas Darvydas Šernas ir Futbolotreneris.lt organizacijos kūrėjai Robertas Šuškevič ir Tomas Staniūnas.

MISIJA

Siekiame sukurti profesionalią futbolo akademija, kurioje kiekvienas išnaudoja visas savo galimybes, gauna reikalingą pagalbą, besąlygišką palaikymą ir yra skatinamas atkakliai siekti užsibrėžtų tikslų.

VIZIJA

Akademija susideda iš Trenerių, Vaikų ir Tėvelių. Akademijos treneris yra moralinis autoritetas ir tikrasis pavyzdys, ne tik skatinantis kitus tobulėti, bet ir siekiantis pats tobulėti, orientuotas į vaiko ugdymą ir besilaikantis klubo vertybių. Treneris yra mokytojas, o žaidėjai – sprendimų priėmėjai.

Akademijos vaikai yra savimi pasitikintys, kūrybingi, techniški žaidėjai, žinantys ir besilaikantys sporto etikos principų. Puoselėja teigiamas gyvenimiškas vertybes ir charakterio savybes ne tik aikštėje, bet ir už jos ribų.

Tėveliai nuoširdžiai domisi savo vaikų pasiekimais, aktyviai dalyvauja akademijos veikloje, padeda vaikams vykdyti trenerių skirtas užduotis, besąlygiškai juos palaiko ir įkvepia siekti užsibrėžtų tikslų. Visi kartu esame aktyvi futbolo bendruomenė, dalyvaujanti įvairiose akademijos veiklose ir dirbanti ne tik akademijos, bet ir viso Lietuvos futbolo labui.

VERTYBĖS

Esame atvira, skaidri ir inovatyvi futbolo akademija, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas asmenybės ugdymui. Akademijoje vertinamos pergalės, bet jos nėra svarbesnės už kiekvieno vaiko įgūdžius, pastangas ir asmeninį tobulėjimą. Didžiausias dėmesys skiriamas ilgalaikiam, nuosekliam ir kryptingam tobulėjimui. Organizacijoje kuriama pozityvi aplinką, kurioje futbolas teiktų džiaugsmą rungtynių ir treniruočių metu.

PASTANGOS – SVEIKAS GYVENIMO BŪDAS – KOKYBĖ – PAGARBA – SKAIDRUMAS