Klaipėdoje – skaudžios futbolo pamokos

Lietuvos jaunučių lygos U14 diviziono 8 turo rungtynėse „Vilnius Football Academy“ U14 komanda išvykoje net 0:4 nusileido Klaipėdos futbolo mokyklos futbolininkams.

Visi įvarčiai į VFA vartus krito antrame kėlinyje, nuo 53 iki 70 minutės. Kalbėdamas apie rungtynes VFA U14 ekipos vyriausias treneris Paulius Obolevičius teigė, kad pirmame kėlinyje futbolininkai demonstravo kokybišką žaidimą, bet antrame pernelyg dažnai ir neatleistinai klydo.

„Pirmą kėlinį pradėjome labai gerai, žaidėme tokį futbolą, kokį norėjome žaisti. Puikiai susitvarkėme su varžovu spaudimu, sukūrėme daug gerų epizodų žaisdami nuo savų vartų bei aikštės viduryje, tačiau prie varžovų vartų dažniau strigdavome. Reikia pripažinti, kad Klaipėdos komanda disciplinuotai gynėsi, bet mes vis tiek turėjome dvi realias progas, kurias privalėjome paversti įvarčiais, – pastebėjo P. Obolevičius. – Varžovai pirmame kėlinyje prie mūsų vartų nieko nesukūrė, jie paprasčiausiai bandė ieškoti sėkmės ilgais perdavimais, bet mūsų gynėjai žaidė drausmingai ir patikimai. Deja, antrame kėlinyje šių savybių nepademonstravome. Klydome užsiimdami pozicijas aikštėje, palikome klaipėdiečiams per daug laisvų erdvių savo aikštės pusėje. Jie tuo pasinaudojo, įmušė du greitus įvarčius, o tokia rungtynių eiga išbalansavo mūsų komandą. Antrame kėlinyje pasireiškė ir nuovargio požymiai, atsirado daug techniniobroko aikštės viduryje. Baigiantis mačui prasileidome dar du įvarčius ir teko pripažinti skaudų pralaimėjimą“.

P. Obolevičiaus teigimu, VFA futbolininkai šį kartą nusileido varžovams ir fiziškumu. „Varžovai buvo fiziškai stipresni, buvo labai sunku su jais grumtis. Tai ir lėmė, kad antrame kėlinyje pavargome ir nebegalėjome žaisti taip kaip mokame. Pirmame kėlinyje viskas atrodė tikrai neblogai, pats žaidimas buvo geras, turėjome ir progų, galėjome patys įmušti, bet pritrūko šaltakraujiškumo. Manau, kad galutinis rezultatas neatspindi rungtynių eigos, tą patvirtino ir varžovų treneris. Galima sakyti, kad tai vienintelė paguoda, smagu, kai ir kiti futbolo specialistai teigiamai įvertina mūsų žaidimą“, – samprotavo VFA U14 treneris.

Per šešerias rungtynes 12 taškų surinkusi VFA komanda Lietuvos jaunučių lygos U14 divizione užima 7 vietą. Pirmauja 23 taškus per aštuonerias rungtynes surinkusi „Kauno Žalgirio“ FA komanda.

Kitas rungtynes VFA U14 žais spalio 2 dieną su FA Panevėžys-PRSSG komanda.