Elitiniame U16 divizione – nesėkmė po baudinių serijos

„Vilnius Football Academy“ U16 komanda „Samsung Galaxy Watch“ Elitinės jaunių lygos U16 diviziono čempionate trečią kartą mėgino laimę baudinių serijoje – ir pirmą kartą aikštę paliko nugalėta. 14 ture VFA ekipa savo aikštėje lygiosiomis 1:1 sužaidė su Marijampolės FC komanda, o baudinių serijoje varžovams nusileido 4:5. Pirmame rate Marijampolėje tarpusavio rungtynes VFA futbolininkai rezultatu 3:1.

Šį kartą pirmas įvartis buvo pelnytas tik 71 min., kai tiksliu smūgiu pasižymėjo VFA žaidėjas Julius Kojala. Tačiau po 5 min. į VFA vartus buvo paskirtas baudinys, kurį realizavo Marijampolės FC narys Vakaris Uleckas.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 1:1, o kovoje dėl papildomo taško sėkmė lydėjo tiksliau nuo 11 metrų žymos smūgiavusius marijampoliečius.

VFA ekipos treneris Robertas Šuškevič po rungtynių neslėpė nusivylimo. „Prasčiausios sezono rungtynės. Pirmame kelinyje ilgiau kontroliavome kamuolį, tačiau labai trūko aštrumo trečioje zonoje. O antrame kėlinyje pradėjome skubėti, pasipylė klaidos ir nelogiški sprendimai, dėl ko galiausiai buvome priversti tenkintis lygiosiomis. Deja, tenka pripažinti, kad šį kartą nusiteikimas, motyvacija ir noras rungtyniauti buvo tragiškas, šių savybių apskritai nebuvo. Analizuosime priežastis ir tikiuosi, kad jau artimiausiose rungtynėse pademonstruosime visai kitą futbolą“, – teigė R. Šuškevič.

Po 12 rungtynių 20 taškų surinkusi VFA komanda Elitinės lygos U16 divizione smuktelėjo į 5 vietą. Pirmauja 11 pergalių per 12 mačų iškovojęs ir 33 taškus pelnęs Vilniaus FK „Žalgiris“, 29 taškai yra FA „Panevėžys-PRSSG“ sąskaitoje, 28 turi Kauno BE1 NFA.

Kitas rungtynes VFA U16 komanda žais lapkričio 16 d. Fanų stadione su „Kauno Žalgirio FA“ (13 taškų) komanda.

#VisadaGaliGeriau