Paskutines VFA U13 B rungtynes vainikavo baudinių serija

LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų grupės 5 turo rungtynėse lapkričio 18 d. „Vilnius Football Academy“ U13 B komanda išvykoje lygiosiomis 1:1 sužaidė su VFA „Geležinis Vilkas“ B komanda ir nutraukė trjų pralaimėjimų seriją. Tiesa, iškovoti papildomo taško Domanto Ežerskio auklėtiniams nepavyko – baudinių serijoje 3:1 triumfavo aikštės šeimininkai.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino štabo bataliono stadione vykusiose rungtynėse pirmieji pasižymėjo „Geležinio Vilko“ futbolininkai, tačiau į 25 minutę varžovų pelnytą įvartį po penkių minučių savo rezultatyviu smūgiu atsakė Gustas Bendorius. Antrame kėlinyje aikštėje vyko atkakli ir kieta kova, bet daugiau įvarčių žiūrovai neišvydo.

Lygiosiomis 1:1 pasibaigus pagrindiniam laikui abi komandos pasidalino po tašką. Kova dėl papildomo taško tęsėsi baudinių serijoje. Deja, čia sėkmė šysojosi VFA varžovams. „Geležinio Vilko“ žaidėjai realizavo tris baudinius, VFA futbolininkai – vos vieną ir pergale šioje serijoje džiaugėsi aikštės šeimininkai.

Per 9 rungtynes surinkusi 13 taškų VFA U13 B komanda Rytų grupėje užima ketvirtą vietą. Pirmauja 23 taškus per 8 mačus pelnius FM „Ataka“, 18 taškų (po 8 rungtynių) turi Vilniaus BFA-B ekipa. 15 taškų per 8 žaistas rungtynes surinko VFA „Geležinis Vilkas B“ komanda.

Kitas rungtynes LVJUFA Pirmos lygos U13 diviziono Rytų grupės čempionate VFA U13 B komanda žais kitų metų kovo 19 d. su ta pačia VFA „Geležinis Vilkas“ B ekipa. Tai bus paskutinės rungtynės šiais metais.