VFA U14 futbolininkai iškovojo dar vieną pergalę

Ketvirtą pergalę iš eilės Lietuvos jaunučių U14 čempionate iškovojo „Vilnius Football Academy“ komanda. Trenerio Antonio Guglielmi auklėtiniai balandžio 13 d. Fanų stadione vykusiose 18 turo rungtynėse 3:1 įveikė Klaipėdos FM ekipą. Du įvarčius nugalėtojams pelnė Mikas Miceika, vieną pridėjo Kristupas Liutvinas.

VFA futbolininkai įvarčių sąskaitą atidarė 10 minutę, kai puikiu tolimu smūgiu pasižymėjo M. Miceika. Tiesa, po penkių minučių svečiai rezultatą išlygino. Lygus rezultatas išsilaikė iki antro kėlinio pabaigos, kai 66 min. K. Liutvinas išvedė VFA ekipą į priekį, o dar po keturių minučių M. Miceika padėjo paskutinį tašką savo antruoju įvarčiu.

„Rungtynes pradėjome labai gerai, kontroliavome kamuolį, didelėmis pajėgomis atakavome ir visiškai pelnytai išsiveržėme į priekį. Vyrukai tikrai neblogai darbavosi ir gynyboje, tačiau 15 min. po tolimo varžovų baudos smūgio suklydo mūsų vartininkas ir rezultatas tapo lygus. Džiugu, kad nesutrikome, toliau drausmingai žaidėme, laikėmės savo plano ir pačioje rungtynių pabaigoje išplėšėme pergalę. Iš pradžių nuostabiu baudos smūgiu įvartį pelnė K. Liutvinas, o pergalę įtvirtino iki galo kovojęs M. Miceika. Laimėjome pelnytai, nors varžovai turnyrinėje lentelėje užima aukštesnę poziciją, bet pranokome juos visais aspektais. Tokios pergalės suteikia dar daugiau pasitikėjimo ir noro judėti į priekį“, – pareiškė treneris Antonio.

34 taškus per 17 rungtynių surinkusi VFA komanda U14 čempionate užima 5 vietą, o 36 taškus turinti Klaipėdos FM ekipa žengia 3-ioje pozicjoje. Čempionate pirmauja 44 taškus pelniusi Kauno BE1 NFA, 38 taškai yra Vilniaus BFA sąskaitoje. Visos šios komandos yra sužaidusios vieneriomis rungtynėmis daugiau nei VFA.

Kitas rungtynes VFA U14 komanda žais balandžio 21 dieną, kai Fanų stadione susitiks su Naujosios Vilnios FK „Granitas“ (21 taškas) futbolininkais.